I Love Eczane Temalı El Geçme Bez Çanta 30x35cm (25 Adet)

El geçmeli bez eczane çantası, 30x35cm boyutlarında tasarlanmıştır. 1 adet siparişte 25 adet eczane poşeti bulunmaktadır. Ürünlerimiz orijinal Petkim ürünü olup, doğa dostu ve çevrecidir.

91,79 TL (KDV Dahil)
  • Stok Kodu: DD28
  • Üretim ve Teslimat: 7 iş günü
Web sitemiz içerisinde yayımlanan görseller temsili olup; ürünlerin gerçek fiziki hali ile parlaklık, renk ve görünüm açısından farklılık gösterebilir.
Kargo Çıkış Bölgesi Ankara Gönderim Bölgesi Tüm Türkiye'ye gönderilir Kargo Ücreti 79,00 TL Üretim ve Teslimat 7 iş günü Kargo Şirketleri Sürat Kargo, PTT Kargo

I Love Temalı El Geçme Bez Çanta

"I Love Eczane" temalı el geçme bez çanta ile size özel bir alışveriş deneyimi sunuyoruz! Bu özel tasarımlı çantamız, sadece eczane alışverişleriniz için değil, günlük kullanımınız için de mükemmel bir seçimdir. 30x35cm boyutlarındaki bu çanta, geniş iç hacmi sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı taşımanız için idealdir.
 

Çantamız, yüksek kaliteli nonwoven malzemeden üretilmiştir. Bu malzeme, dayanıklı ve çevre dostudur. Elde taşıma kulpu sayesinde çantanızı rahatlıkla taşıyabilirsiniz.Çantanın tasarımı, tüm eczacıları, eczaneleri ve sağlık çalışanlarını sevgi ve saygıyla anmak için tasarlanmıştır.
 

Bu özel tasarımlı çantamız, hem sağlık sektörüne hem de çevreye duyarlılığınızı göstermeniz için mükemmel bir seçimdir. Ayrıca, çantamızın kullanımı, plastik poşet kullanımını azaltarak çevremizi korumamıza yardımcı olur.
 

"I Love Eczane" temalı el geçme bez çantamız, hem pratik hem de şık bir seçenektir. Bu çantayı kullanarak hem kendinize hem de çevreye katkı sağlayabilirsiniz. Siparişinizi hemen verin ve özel tasarımlı çantamızın keyfini çıkarın!

AkBank Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar 2 - - 3 32,76 TL 98,28 TL 4 - - 5 - - 6 17,11 TL 102,67 TL
Finansbank Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar 2 - - 3 32,46 TL 97,39 TL 4 - - 5 - - 6 16,82 TL 100,94 TL
Garanti Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar 2 - - 3 32,76 TL 98,27 TL 4 - - 5 - - 6 16,81 TL 100,86 TL
Halk Bankası Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar 2 - - 3 32,39 TL 97,18 TL 4 - - 5 - - 6 16,90 TL 101,43 TL
İş Bankası Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar 2 - - 3 32,62 TL 97,86 TL 4 - - 5 - - 6 16,99 TL 101,91 TL
Yapı Kredi Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar 2 - - 3 32,21 TL 96,64 TL 4 - - 5 - - 6 16,63 TL 99,76 TL
Kargo Çıkış Bölgesi Ankara Gönderim Bölgesi Tüm Türkiye'ye gönderilir Kargo Ücreti 79,00 TL Üretim ve Teslimat 7 iş günü Kargo Şirketleri Sürat Kargo, PTT Kargo
İptal Talebi

İptal talebinde bulunabilmeniz için siparişinizin onaylanmamış olması gerekmektedir. Onaylanmayan siparişler için üye girişi yapıldıktan sonra  "Hesabım > Siparişlerim"  sayfasından ilgili sipariş altında bulunan Siparişi İptal Et butonunu kullanarak siparişi iptal edebilirsiniz.

Para iadeniz sipariş iptal edildikten sonraki 3 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz yöntem (Kredi Kartı/EFT,Havale) ile iade edilir.


İade Talebi

İptal talebinde bulunabilmeniz için siparişinizin onaylanmamış olması gerekmektedir. Onaylanmayan siparişler için üye girişi yapıldıktan sonra  "Hesabım > Siparişlerim"  sayfasından ilgili sipariş altında bulunan İade Talebi ile talep formunu doldurarak iade prosedürünü başlatabilirsiniz. İade talebinin onaylanması sonrasında size verilen kargo kodu ile 7 gün içerisinde ilgili kargo firmasına ürün teslim edilir.

Firmamıza ulaşan ürün, ilgili personeller tarafından kontrol edilir ve cayma hakkına aykırı bir durum olmaması durumunda iadeyi onaylanır. İade onayını takiben paranız ödeme yapmış olduğunuz yöntem (Kredi Kartı/EFT,Havale) ile tarafınıza iade edilir.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için;

  • Satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve zarar görmemiş olması,
  • Ürünün kullanılmamış olması,
  • Tüm tamamlayıcı aksesuarları ile birlikte olması,
  • Varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda gönderilmesi gerekir.

Değişim Talebi

Ürün değişim talebinde bulunmak için üye girişi yaptıktan sonra  "Hesabım > Siparişlerim" sayfasından Destek sayfasından ilgili ürünle ilgili talebinizi iletebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz tarafından talebiniz onaylanmasından sonra ürün tarafımıza kargo ile gönderilir, kontrol edilir ve uygun olması durumunda değişim onaylanarak tarafınıza sevki yapılır.

Whatsapp Destek Hattı