C-Post Hakkında

"Sektörde 15 Yılı Aşkın Deneyim!"

İlk “DOĞA DOSTU” dokusuz ve örgüsüz, teknik kumaştan çanta üretimi yapan firmamız;


Genç ve dinamik yönetim anlayışını, tecrübeli ve ahlaklı üretim kadrosu ile birleştirerek ürün yelpazesini hızla genişleten C-POST PAKETLEME ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ. referanslarımızdan da görüleceği üzere ülke genelinde birçok müşteriye ulaşarak memnuniyet sağlamıştır.

Üretimde kaliteden ödün vermeyen Firmamız, ISO-9001:2000 kalite belgesinin de verdiği güvenle dünya standartlarında kalitesini kanıtlamıştır. Müşterilerimize kalitenin yanı sıra doğru ürün sunmak, yeniliklere hızla ve gereğince uyum sağlama kabiliyeti göstermek, kısa süreli ticaret değil müşterilerimizin uzun soluklu “İŞ ORTAĞI” olmak, müşterilerimizi tanımak suretiyle müşteriye özel ürün sunmak, çalışanına güvenen ve güven veren yönetim anlayışı ile ahlaklı üretim ve ticaret yapmak ana gayelerimizdir.

Firmamız, ürün yelpazemizi genişletmek için Ar-Ge çalışmalarına önem vermekte; Firmamıza ait tasarım ürünlerinin yanı sıra, müşterilerimize özel tasarım ürünleri sunmaktadır. TPE TR2013-07224Y Faydalı Model belgesi ile Ultrasonik Kaynaklı Bez Çanta (NON WOVEN) üretiminin yanı sıra Alçak ve Yüksek Yoğunluk PE BIO çanta üretimi gerçekleştirilmektedir. Sürekli genişleyen ve yenilenen makine yatırımlarımız ile baskılı/baskısız, her renk ve boyutta, yumuşak/ip saplı, el geçme, atlet, büzgülü, takviyeli, körüklü, lamineli vb. özellikte ürünlerde hızlı, güvenli, kaliteli üretim gerçekleştirilmektedir.

Firmamız kurulduğu günden beri yerli üretim teknolojileri ile uluslararası piyasada öne çıkarak ülkemiz için çalışmakta, yenilikleri tecrübesiyle birleştirerek güçlü ve uzman kadrosu ile geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir

  • C-POST, ambalaj ve paketleme konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü ana ve yan ürünü bir bütün halinde size sunarak zaman ve iş gücü kaybınızı azaltmayı hedeflemektedir.
  • C-POST, sadece "sizin" işinizle ilgili paketleme işlemleri için "size" özel çözümler önererek hizmetinizin devamlılığını ve kalitesini sorunsuz sürdürmenize katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.
  • C-POST, müşterilerinin uygun fiyatı, hızlı teslimatı ve dünya standartlarında ürün kalitesini yaşamasını sağlamayı görev edinmiştir.
  • C-POST, ürünlerine daha çabuk ulaşmanız için başta internet olmak üzere faks ve telefonla alınan siparişleriniz sonrası teslimatları son hızla bulunduğunuz noktaya kadar yapmaktadır.
  • C-POST paketleme ve ambalajlama teknolojilerini hazırlama ve sunma tarzıyla bu alanda bir ilke imza atmıştır. Oluşturulan bu hizmet grubundan yararlanmaya başlayan tüm kuruluşlar çok kısa zamanda bu kolaylığın keyfini yaşamaktadır.
Whatsapp Destek Hattı